YÖNETİM KURULU VE KOMİTELER

Şirket’in Yönetim Kurulu üyeleri, icracı olmayan ve bağımsız üyelerden oluşmuştur:

İsrafil Uçurum - Başkan

1962 yılında Kayseri’de doğmuştur. 40. Yılını geride bırakan Oğuz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığını ve ailenin diğer şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir.

Sivil toplum kuruluşlarından olan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmıştır. Halen Adana Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

Yusuf Uçurum - Başkan Vekili

1964 yılında Kayseri’de doğmuştur. Oğuz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını ve Arifoğlu İplik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir.

Sivil toplum kuruluşlarından olan Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.

Evli ve dört çocuk babasıdır.

İrfan Vural - Bağımsız Üye

1977 yılında Ankara’da doğmuştur. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İİBF Maliye Bölümünden mezun olmuştur. Kamu kuruluşları ve yüksek öğretim kurumlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur. Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak mesleki hayatına devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bora Kocaman - Bağımsız Üye

1972 yılında Ankara’da doğmuştur. 1995 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Özel Sektör, Kamu ve Sivil Toplum Örgütlerinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Halen Adana Sanayi Odası Genel Sekreterlik görevini sürdürmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Fatma Uçurum - Üye

1987 yılında Kayseri’de doğmuştur. 2010 yılında İktisat Bölümünü bitirmesinin ardından yurtdışında eğitimine devam etmiş ve Pazarlama alanında yüksek lisans yapmıştır. Hızlı tüketim malları ve pazar araştırma sektöründe iş tecrübesine sahiptir. Halen Oğuz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

Oğuz Uçurum- Üye

1989 yılında Kayseri’de doğmuştur. Endüstri ve Sistem Mühendisliği Bölümünü bitirmesinin ardından yüksek lisansını İşletme Yönetimi alanında yapmıştır. Halen Oğuz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Üretim ve Planlamadan sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği ve Arifoğlu İplik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Levent Uçurum- Üye

1991 yılında Adana’da doğmuştur. 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Kimya Mühendisliği Bölümünü bitirmesinin ardından İngiltere’de Oxford Brookes Üniversitesi İşletme Yönetimi yüksek lisans programını tamamlamıştır. Uluslararası firmaların yurtiçi ve yurtdışı merkezlerinde iş tecrübesine sahiptir. Halen Oğuz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

KOMİTELER

DENETİM KOMİTESİ
ADI SOYADI GÖREVİ
İrfan Vural Başkan
Bora Kocaman Üye

KURUMSAL YÖNETİM KOMİTESİ
ADI SOYADI GÖREVİ
Bora Kocaman Başkan
İrfan Vural Üye
Sencer Doğru Üye

RİSKİN ERKEN
SAPTANMASI KOMİTESİ
ADI SOYADI GÖREVİ
İrfan Vural Başkan
Fatma Uçurum Üye